Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Grupa Inwestycyjna Hossa SA

Wiszące Ogrody

Gdańsk Kiełpinek, Przytulna


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  1

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  1

 • kultura

  1

 • rozrywka

  2

 • gastronomia

  3O deweloperze

Grupa Inwestycyjna Hossa jest firmą deweloperską, działającą od ponad 20 lat w branży nieruchomości. Realizacja ponad 4000 mieszkań w kilkudziesięciu osiedlach mieszkaniowych, wybudowanie blisko 530 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i mieszkaniowej, oraz przede wszystkim – tysiące zadowolonych Klientów, zadecydowały o uznaniu naszej marki za dewelopera numer 1 w Trójmieście.

Działamy na wielu płaszczyznach związanych z rynkiem nieruchomości, zapewniając pełną obsługę procesu deweloperskiego. Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Liczne nagrody i certyfikaty to dowody na słuszność obranego przez nas kierunku. Doświadczenie zespołu, znajomość rynku, know-how firmy czynią Grupę Inwestycyjną Hossa kompetentnym i solidnym partnerem w dziedzinie programowania, realizacji i eksploatacji nieruchomości.

Opis inwestycji

Na zachód od Moreny tętni życiem dynamicznie rozwijające się osiedle Wiszące Ogrody. Bezustannie rozwija się od niemal 12 lat, przez co dysponuje rozbudowaną infrastrukturą oraz różnorodną ofertą handlowo-usługową.

Oferta Wiszących Ogrodów to zarówno lokale 2-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe, jako pierwsze mieszkanie, jak i 3-4 pokojowe, przestronne mieszkania rodzinne. Każdy z budynków posiada podziemną halę garażową, połączoną z resztą kondygnacji nowoczesnymi, cichobieżnymi windami marki KONE.

Kojące widoki na lasy Oliwskie, sąsiedztwo terenów wypoczynkowych oraz zbiorników wodnych, zapraszają do spacerów. Dzięki kładce dla pieszych przeprowadzonej nad trasą obwodnicy, mieszkańcy Wiszących Ogrodów mogą raczyć się zielonym krajobrazem Kiełpinka i w pełni wykorzystywać jego walory rekreacyjne.

Nowo wybudowana trasa WZ łączy osiedle ze Śródmieściem w zaledwie 7 minut, a w 2015 Wiszące Ogrody za sprawą budowy trasy PKM staną się najlepiej skomunikowanym osiedlem na terenie Gdańska! Jako jedyne posiadać będzie dedykowany swoim mieszkańcom przystanek – Kiełpinek, dzięki któremu mieszkańcy dotrą w 9 minut na teren kampusu UG, a w 12 do centrum Wrzeszcza.

Opis lokalizacji

Wiszące Ogrody położone są na południowy-zachód od Moreny w gdańskim Kiełpinku, w korytarzu ekologicznym otaczającym Trójmiejski Park Krajobrazowym. W niedalekiej przyszłości dzięki realizowanym już projektom rozwoju komunikacji będzie to najlepiej skomunikowana dzielnica Gdańska.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdańsk, Kiełpinek
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 85 m2 do 88 m2
Liczba pomieszczeń:
od 4 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 7
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, piwnica, hala garażowa