Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Grupa Inwestycyjna Hossa SA

Wiczlino-Ogród

Gdynia Chwarzno-Wiczlino, Filipkowskiego


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  0

 • zdrowie

  1

 • komunikacja

  2

 • kultura

  0

 • rozrywka

  1

 • gastronomia

  2O deweloperze

Grupa Inwestycyjna Hossa jest firmą deweloperską, działającą od ponad 20 lat w branży nieruchomości. Realizacja ponad 4000 mieszkań w kilkudziesięciu osiedlach mieszkaniowych, wybudowanie blisko 530 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i mieszkaniowej, oraz przede wszystkim – tysiące zadowolonych Klientów, zadecydowały o uznaniu naszej marki za dewelopera numer 1 w Trójmieście.

Działamy na wielu płaszczyznach związanych z rynkiem nieruchomości, zapewniając pełną obsługę procesu deweloperskiego. Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Liczne nagrody i certyfikaty to dowody na słuszność obranego przez nas kierunku. Doświadczenie zespołu, znajomość rynku, know-how firmy czynią Grupę Inwestycyjną Hossa kompetentnym i solidnym partnerem w dziedzinie programowania, realizacji i eksploatacji nieruchomości.

Opis inwestycji

 Osiedle realizuje urbanistyczną koncepcję miasta-ogrodu, zakładającą połączenie dobrych stron miasta i wsi dla zapewnienia mieszkańcom optymalnych warunków życia w zdrowiu, spokoju i harmonii.


Wiczlino-Ogród, niczym małe miasteczko, zostało zaprojektowane kompleksowo wraz z całą niezbędną infrastrukturą: drogami wewnątrzosiedlowymi, ciągami komunikacji pieszej, ścieżkami rowerowym, małą architekturą i usługami. Osiedle tworzyć będą niewysokie, bo 3-piętrowe budynki wielorodzinne z windami i podziemnymi halami garażowymi.

Przestronne dziedzińce o charakterze wnętrz parkowych, z placami zabaw i terenem rekreacyjno-sportowym oraz kameralna architektura budynków o spadzistych dachach i dużych tarasach zatopiona w zieleni to charakterystyczne cechy Wiczlina-Ogrodu.

Wiczlino-Ogród oferuje szeroką gamę optymalnych powierzchni mieszkalnych 2-, 3- i 4-pokojowych oraz oryginalnych dwupoziomowych loftów z pokojem dziennym o ponadstandardowej wysokości i antresolą do indywidualnej aranżacji oraz dużym tarasem.

Opis lokalizacji

 Położenie na pograniczu gdyńskiej aglomeracji miejskiej, w otoczeniu terenów rolniczych i lasu oferuje mieszkańcom bliski kontakt z naturą, spokój i ciszę oraz nieograniczone możliwości rekreacji, a dzięki dobremu skomunikowaniu zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Odległości:

– komunikacja miejska ,osiedlowy handel i usługi 1 min
 
– przedszkole, szkoła, kościół,teren rekreacyjno-sportowy 2 min
– centrum handlowo-usługowe,przychodnia, obwodnica Trójmiasta 5 min

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Etap 2. - IV kwartał 2014
Etap 3. - III kwartał 2015
Metraż:
od 40 m2 do 126 m2
Liczba pomieszczeń:
od 2 do 5
Kondygnacje:
od 0 do 4
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, piwnica, hala garażowa