Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Dolcan Plus S.A.

Skierniewicka City

Warszawa Wola, Kasprzaka


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  3

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  3

 • kultura

  3

 • rozrywka

  6

 • gastronomia

  8O deweloperze

Dolcan Plus S.A. jest jednym z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, na rynku działa nieprzerwanie od 23 lat. Zatrudnia blisko 200 pracowników. Podstawą działalności dewelopera są inwestycje w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Firma realizuje inwestycje głównie na terenie Warszawy i miejscowości położonych w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy, ale także w Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy, Częstochowie i Kozienicach. Do tej pory Dolcan zrealizował 23 projekty oddając do użytku ponad 4.100 mieszkań.

Opis inwestycji

Jeśli jesteś miłośnikiem miejskiego życia, cenisz sobie nowoczesność oraz wysoki standard to Osiedle Skierniewicka City jest właśnie dla Ciebie!

Nasza inwestycja to nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie, usytuowany na Woli u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej. Kaskadowa bryła, szklane ogrody, tarasy i obszerny hol dla mieszkańców, z dostępną 24 godziny na dobę recepcją, dodadzą Ci luksusu i zapewnią ochronę Twojej prywatności. Inwestycja liczy 17 pięter, posiada podziemne garaże z windami, przestronne korytarze i cechuje się wysoką jakością wykończenia.

Na parterze inwestycji znajdują się lokale usługowe, dzięki czemu zrobisz zakupy, zjesz posiłek czy spotkasz się z przyjaciółmi w miejscu zamieszkania. Charakterystycznym miejscem są dwa starannie urządzone patia- jeden główny, a drugi z palcem zabaw.

Z myślą o Twoich zróżnicowanych potrzebach, zaprojektowaliśmy kilka typów mieszkań- od małych, funkcjonalnych lokali, poprzez komfortowe mieszkania dwupoziomowe, do przestronnych apartamentów na ostatnich piętrach. A dla zapracowanych Klientów posiadamy również mieszkania wykończone pod klucz. Charakteryzują się nie tylko najbardziej poszukiwanymi metrażami, ale i pięknym widokiem na Centrum Warszawy. 11 piętro budynku tworzą dwupoziomowe mieszkania z panoramicznymi oknami do ziemi – nawet w łazience.

Opis lokalizacji

Skierniewicka City położone jest na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej. 

W pobliżu osiedla znajdują się m.in. Teatr na Woli, Muzeum Powstania Warszawskiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz centra handlowe. Dwie stacje metra, będące w budowie (pierwsza z oddaniem już w 2014 roku) ułatwią szybkie przemieszczanie się po Warszawie i pozwolą aktywnie uczestniczyć w życiu miasta.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa, Wola
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Metraż:
od 70 m2 do 140 m2
Liczba pomieszczeń:
od 3 do 5
Kondygnacje:
od 0 do 11
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, ogródek, hala garażowa