Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: DOMEX-BUD S.A.

Rymarska Park

Wrocław Grabiszyn-Grabiszynek, Rymarska


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  2

 • zdrowie

  1

 • komunikacja

  3

 • kultura

  1

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  5O deweloperze

Działalność GRUPY DOMEX-BUD koncentruje się na budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych oraz mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Oferowane przez Spółkę nieruchomości mieszkaniowe można podzielić na dwie kategorie: mieszkania standardowe o powierzchni od 30 m2 do 90m2 oraz domki jednorodzinne o powierzchni od 120m2 do 150m2. W celu wzmocnienia pozycji na lokalnym, wrocławskim rynku GRUPA DOMEX-BUD rozszerza swoją działalność oferując powierzchnie biurowe i usługowe pod wynajem. 

Spółki z GRUPY DOMEX-BUD starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i gustom Klientów tworzą miejsca które są przyjazne i pełne uroku. To wszystko po to, aby zakup mieszkania, domu stał się przyjemnością, a nie trudnym wyborem. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta poprzez budowanie partnerskich relacji, doradztwo oraz podejmowanie dialogu na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Spółki z GRUPY DOMEX-BUD realizują inwestycje samodzielnie. Poszczególne prace są wykonywane przez sprawdzonych, współpracujących z nami podwykonawców.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Opis inwestycji

Osiedle ,,Rymarska-Park”  to  dwa kameralne,  czterokondygnacyjne  budynki  wielorodzinne z 89 lokali mieszkalnymi oraz jednym lokalem handlowo-usługowym. W ofercie znajdować się będą  mieszkania 2 i 3 pokojowe oraz lokale mieszkalne z antresolą. Powierzchnia mieszkań od 44m² do 78m². Wszystkie mieszkania posiadają balkony bądź przestronne tarasy. Funkcjonalne zaprojektowanie mieszkań daje możliwość łatwej i ciekawej ich aranżacji. Dla wygody przyszłych mieszkańców w każdym budynku przewidziano windy.

Na terenie osiedla zaprojektowano łącznie 114 miejsc postojowych. 78 miejsc zlokalizowanych będzie w garażu podziemnym, a 36 ogólnodostępnych miejsc postojowych znajdować się będzie na terenie osiedla. W ramach zagospodarowania terenu przewidziano starannie dobraną zieleń, wykonany zostanie ponadto bezpieczny plac zabaw dostępny tylko dla mieszkańców osiedla. Dla bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone.

 


Opis lokalizacji

Osiedle ,,Rymarska-Park” powstanie na Grabiszynku, dzielnicy cieszącej się dużą popularnością wśród osób szukających mieszkania we Wrocławiu. Grabiszynek to rejon Wrocławia idealny dla osób ceniących ciszę i spokój. Bliskie sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego daje możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz zapewnia kameralne miejsce do odpoczynku wśród zieleni.

 


Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - II kwartał 2016
Metraż:
od 44 m2 do 78 m2
Liczba pomieszczeń:
od 2 do 3
Kondygnacje:
od 0 do 3
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek