Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Towarzystwo Budowlane PROBUD S.A.

Poetica

Łomianki, Baczyńskiego


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  2

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  3

 • kultura

  2

 • rozrywka

  4

 • gastronomia

  6O deweloperze

Towarzystwo Budowlane PROBUD S.A. jest kontynuatorem firmy prowadzącej działalność gospodarczą od 1983 roku w branży budowlano-montażowej pod nazwą Zakład Remontowo-Budowlany „FIRMA” a następnie Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlanych „PROBUD”. Wykonywaliśmy prace dla instytucji publicznych, prywatnych i zagranicznych. Prowadziliśmy roboty ogólnobudowlane dla wojska oraz na Zamku Królewskim i Arkadach Kubickiego (na zlecenie firmy Stabilator). Dla oświaty budowaliśmy szkoły, uczestniczyliśmy w budowie warszawskiej siedziby Procter & Gamble, dla Spółdzielni Mieszkaniowych wykonywaliśmy budynki wielorodzinne na warszawskim Ursynowie i Gocławiu a dla byłego PGM Praga Północ wyremontowaliśmy ponad 50 budynków wielorodzinnych.

Opis inwestycji

Kameralny budynek o czterech mieszkalnych kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej, garażowej. W budynku dwie klatki schodowe, każda wyposażona w windę osobową dostosowaną do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Bryła budynku została rozrzeźbiona przez układ elementów wertykalnych i horyzontalnych o czystej, eleganckiej formie, w stonowanej kolorystyce, z balkonami od strony południowo-zachodniej, ogródkami dostępnymi z mieszkań na parterze oraz z zielonym tarasem na I piętrze.
Budynek w konstrukcji żelbetowej, słupowo-płytowej ze ścianami murowanymi metodą tradycyjną, docieplonymi dodatkową warstwą izolacji termicznej.

Opis lokalizacji

Budynek mieszkalny, wielorodzinny ,,POETICA" zlokalizowany jest w Łomiankach na przecięciu ulic K. K. Baczyńskiego i Pawłowskiej w cichej, spokojnej okolicy, oddalonej od centrum Warszawy zaledwie o 15km. W pobliżu kameralna niska zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna do 4 kondygnacji oraz jednorodzinne budynki mieszkalne.

Most Północny,  trasa E77, jak również dobre połączenie ze stacją Metro Marymont pozwalają na sprawną komunikację z Warszawą.

Sąsiedztwo w niedalekiej odległości Puszczy Kampinowskiej, starorzecza Wisły oraz malowniczych jeziorek: Kempińskiego, Dziekanowskiego, Pawłowskiego, umożliwia turystykę pieszą, rowerową, konną oraz wędkowanie w pięknej, malowniczej okolicy.

Gmina Łomianki posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, uczelnie, supermarkety, własną lokalną komunikację, Centrum Dydaktyczno - Sportowe z nowoczesną krytą pływalnią oraz halą sportową, pole golfowe i korty tenisowe. Pozwala to na łączenie nauki, pracy i wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Mazowieckie, Łomianki
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - III kwartał 2014
Metraż:
od 32 m2 do 81 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 3
Winda:
nie
Pozostałe opcje:
balkon, taras, piwnica, hala garażowa, garaż