Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: SALWATOR Sp. Z o.o.

Osiedle dla Rodziny

Kraków Nowa Huta, Niebyła


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  7

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  11

 • kultura

  2

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  5O deweloperze

Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o. jest jedną z największych firm deweloperskich działających na rynku małopolskim, jednocześnie jest także najstarszą Spółką Grupy Kapitałowej Salwator, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1998 w Krakowie.

Od początku swego istnienia firma postawiła sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych. Dlatego też od zawsze poszukiwała w swoich przedsięwzięciach nietuzinkowych rozwiązań, a każdą inwestycję cechowała konsekwencja w dążeniu do celu, a także długofalowa wizja i wiara w to, co się robi. Nie bez znaczenia jest także fakt, że firmę tworzy dynamiczny zespół młodych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, i których działania determinuje pasja!

Salwator prowadzi swoją działalność na kilku obszarach inwestycyjnych, sukcesywnie poszerzając wachlarz świadczonych usług. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji są zarówno duże obiekty mieszkalne, jak i kameralne budynki wielorodzinne oraz domy jednorodzinne. Firma zajmuje się także realizacją inwestycji komercyjnych, zarządzaniem nieruchomościami, a także kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości.

Jednakże marka Salwator to nie tylko produkty kojarzone z branżą deweloperską - drugą linią biznesową Grupy Kapitałowej Salwator jest działalność hotelowo-rekreacyjna oraz sportowo - reakreacyjna.

Powyższe związane jest z takimi inwestycjami jak: Wola Sport Paradise - całoroczne centrum tenisowe (oraz będący w trakcie realizacji obiekt sportowy z basenem, gabinetami odnowy biologicznej, centrum fitness itp.),a także Salwator Tower City Spa - obiekt Wellness & Spa znajdujący się w prestiżowym apartamentowcu w centrum krakowskich Bronowic - Salwator Tower.


Opis inwestycji

Zapraszamy do serca Wzgórz Krzesławickich, gdzie przy ul. Niebyłej trwają prace związane z budową inwestycji Osiedle dla Rodziny. Nasza propozycja to oferta skierowana do osób szukających spokoju, komfortu i bliskości zieleni. W pobliżu osiedla znajduje się dogodna infrastruktura (przedszkola, szkoły, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej).

 Cała inwestycja będzie składała się z czterech wielorodzinnych budynków (w sumie ok. 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach) wraz z garażami podziemnymi oraz wydzielonymi strefami rekreacji i placem zabaw dla dzieci, zielenią oraz elementami małej architektury.

Inwestycja podzielona została na etapy: w pierwszym etapie powstaje budynek oznaczony w koncepcji sprzedaży „A”, w którym znajdują się 72 atrakcyjne mieszkania o praktycznych i przemyślanych rozkładach. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji duże balkony i tarasy. Dostępne w I etapie inwestycji metraże należą do najczęściej poszukiwanych. Zaplanowano mieszkania o powierzchni od 33m2 do 75m2.


Opis lokalizacji

Osiedle jest zlokalizowane w Nowej Hucie przy ul. Niebyłej. Nowa inwestycja mieści się poza centrum miasta, ale za to w sąsiedztwie zieleni i z dobrym połączeniem komunikacyjnym.


Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 33 m2 do 75 m2
Liczba pomieszczeń:
od 2 do 3
Kondygnacje:
od 0 do 4
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, ogródek, piwnica, hala garażowa