Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: domy | deweloper: APM Development Sp. z o.o.

Osiedle Ludwinów

Warszawa Ursynów, Gawota


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  3

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  3

 • kultura

  2

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  5O deweloperze

APM Development to grupa deweloperska składająca się ze spółek celowych  powoływanych do realizacji inwestycji mieszkaniowych. Zarząd APM tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Od 2003 roku realizujemy osiedla mieszkaniowe na terenie Warszawy. Oferujemy mieszkania i domy między innymi w dzielnicach: Mokotów, Ursynów i Bemowo. W swoim dorobku mamy ponad 1000 mieszkań wybudowanych w różnych inwestycjach, między innymi: Osiedle Samarytanki na Targówku, Osiedle Nowa Wola na Woli oraz Słoneczne Tarasy na Bemowie.

APM Development w obecnej formie funkcjonuje od 2005 roku. Taka struktura organizacyjna pozwala spółkom celowym zapewniać profesjonalną obsługę i kontrolę nad realizowanymi projektami oraz podnosi bezpieczeństwo finansowe inwestycji.

Od 2006 roku APM Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich i w relacjach Klient – Deweloper stosuje Kodeks Dobrych Praktyk.

Opis inwestycji

Osiedle Ludwinów to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Zaprojektowano w nim łącznie 20 dwupiętrowych domów, zróżnicowanych pod względem wielkości. Całość podzielona będzie na  trzy zespoły po  cztery, sześć i dziesięć domów. Wśród dostępnych powierzchni znajdą się domy od 155 do 205 m kw. Do każdego z domów przynależy ogród o powierzchni od 70 do 250 m kw. Pod każdym domem znajdzie się obszerny garaż, do którego dojedziemy podziemnym przejazdem znajdującym się pod Osiedlem. W każdym garażu przewidziano po dwa miejsca postojowe dla każdego z domów, a także pomieszczenia gospodarcze.

Na terenie Osiedla znajdzie się wiele zielonych zakątków, w których będzie można odpoczywać z dala od zgiełku miasta. Osiedle będzie ogrodzone i całodobowo strzeżone. Biuro ochrony zostanie zlokalizowane w portierni znajdującej się przy wjeździe na Osiedle. W pobliżu kompleksu znajdują się duże centra handlowe, szkoły i przedszkola. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mają do dyspozycji pobliski Las Kabacki z wieloma trasami rowerowymi.

Opis lokalizacji

 To wszystko znajdziecie Państwo w wyjątkowym miejscu na zielonym Ursynowie, z dala od miejskiego zgiełku, a jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do Centrum miasta. W Warszawie przy ul. Gawota, zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej, wśród ciszy i zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej powstaje nowoczesne Osiedle dwupiętrowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna połączona z klasycznym podejściem do funkcji domu mieszkalnego tworzy unikalny charakter Osiedla doskonale wkomponowanego w najbliższe otoczenie. Projektując domy postawiliśmy na funkcjonalne, klasyczne rozwiązania zapewniające przede wszystkim komfort i wygodę mieszkańców. Prosta bryła budynków i duże, przestronne okna doskonale doświetlają mieszkania i dodają im przestrzeni. Zaprojektowano alejki z ozdobnej kostki, przy nich dekoracyjne latarnie. Całość zostanie otoczona eleganckim ogrodzeniem i przystosowana do całodobowej ochrony.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Domy
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa ,Ursynów
Czas odbioru:
Etap 1. - IV kwartał 2015
Rodzaj zabudowy:
szeregowa
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Metraż:
od 155 m2 do 205 m2
Metraż działki:
od 70 m2 do 250 m2
Liczba pokoi:
od 5 do 6
Pozostałe opcje:
balkon, taras, garaż