Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: AWZ-AWZ-ET Sp. z o.o. Sp. k.

Osiedle Bursztynowe

Osielsko, Lagunowa


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  1

 • zdrowie

  1

 • komunikacja

  3

 • kultura

  1

 • rozrywka

  1

 • gastronomia

  1O deweloperze

Od początku naszej działalności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stawiamy na wysoki standard wykonywanych inwestycji. Nie idziemy na kompromisy w kwestiach jakości. Na każdym etapie realizacji inwestycji dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy spełniły oczekiwania naszych klientów.

Szczególną uwagę przykładamy do wyboru wykorzystywanych materiałów. Wszystkie nasze budynki wznoszone są z  materiałów ekologicznych o najlepszych parametrach, gwarantujących zdrowe środowisko życia, i przy użyciu nowoczesnych technologii.Jako pierwsi w Bydgoszczy zaczęliśmy budować z Silki – ekologicznej cegły wapienno-piaskowej, którą wykorzystujemy do dzisiaj. Stosujemy rozwiązania techniczne wpływające na obniżenie kosztów eksploatacji.

Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz całkowite zagospodarowanie terenu gwarantują mieszkańcom naszych osiedli pełen komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Wierzymy, że troska o dobro klienta i jego jakość życia są w centrum każdej zaplanowanej i zaprojektowanej inwestycji.

Przyjmujemy realne harmonogramy realizacji naszych inwestycji, dzięki czemu mieszkania są zawsze terminowo przekazywane przyszłym mieszkańcom.

Opis inwestycji

To inwestycja dla tych, którzy pragną połączyć ciszę i spokój wynikające z mieszkania za miastem z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Bydgoszczy. To inwestycja dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, jako że niezliczone tereny zielone wokół, wraz z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, zapewniają duży wybór ścieżek pieszych, rowerowych, a także innych atrakcji, jak stok narciarski, pole golfowe czy stadnina koni.

Osiedle zostało zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami. Budynki są zostały zrealizowane przy użyciu najwyższej jakości naturalnych materiałów i nowoczesnych technologii, a pełne zagospodarowanie terenu wraz z aranżacją zieleni, ogrodzeniem, oświetleniem i monitoringiem dopełnia całości inwestycji.

Inwestycja zrealizowana, oddana do użytkowania pod koniec 2012 roku.

 


Opis lokalizacji

Osiedle Bursztynowe to kameralne osiedle, urokliwie położone na granicy Niemcza i Osielska. Inwestycja składa się z czterech budynków 10-mieszkaniowych oraz czterech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, idealnie wkomponowanych w zieleń podmiejskich terenów otoczonych zachowanym drzewostanem.


Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Osielsko
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 73 m2 do 84 m2
Liczba pomieszczeń:
od 3 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 2
Winda:
nie
Pozostałe opcje:
balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, piwnica, garaż