Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Dolcan Plus S.A.

Ogrody Ochota

Warszawa Ochota, alei krakowskiej


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  2

 • zdrowie

  3

 • komunikacja

  2

 • kultura

  1

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  4O deweloperze

Dolcan Plus S.A. jest jednym z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, na rynku działa nieprzerwanie od 23 lat. Zatrudnia blisko 200 pracowników. Podstawą działalności dewelopera są inwestycje w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Firma realizuje inwestycje głównie na terenie Warszawy i miejscowości położonych w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy, ale także w Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy, Częstochowie i Kozienicach. Do tej pory Dolcan zrealizował 23 projekty oddając do użytku ponad 4.100 mieszkań.

Opis inwestycji

Jeśli lubisz kino, inspiruje Cię teatr, nie wyobrażasz sobie dnia bez spaceru w parku, a Twoje dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, Osiedle Ogrody Ochota to idealne miejsce dla Ciebie!

Już nie musisz iść na kompromis, zadbaliśmy o to, byś miał miasto i naturę w jednym miejscu.

Nasza inwestycja liczy 355 przestronnych mieszkań, z dwupoziomowymi, podziemnymi garażami. Bogaty wybór funkcjonalnych mieszkań od 1 do 5 pokojowych o metrażu od 31,5 m2 do 106 m2, każde z balkonem, loggiami bądź przeszklonymi ogrodami zimowymi z dźwiękoszczelnymi szybami, które będziesz mógł wykorzystać jako przestrzeń do wypoczynku wśród zieleni także zimą lub jako dodatkowe pomieszczenie użytkowe. Wiele mieszkań ma duże przeszklenia i okna od sufitu do samej podłogi, zatem wszystkie mieszkania, nawet te mniejsze mają doskonałe doświetlenie.

W każdym mieszkaniu zainstalowane są logotermy. Umożliwiają one indywidualne dostosowanie temperatury wody wpływającej do mieszkania (do celów ogrzewania oraz użytkowych), według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu będziesz mógł sam kontrolować temperaturę wody, a co za tym obniżyć koszty związane z jej ogrzaniem.

Osiedle będzie wyposażone w 24-godzinną recepcję oraz ochronę. Części wspólne w inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie – szerokie przestronne korytarze oraz nowoczesne windy. Bezpieczny dziedziniec zachwyci Cię ciszą i zróżnicowaną zielenią. Zadbaliśmy także o infrastrukturę osiedla - na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe i punkty handlowe. Osiedle jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Osiedle Ogrody Ochota to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie odpoczynek w mieście.

Ciesz się życiem w centrum wydarzeń i miej naturę w zasięgu ręki.

Opis lokalizacji

Osiedle Ogrody Ochota powstaje przy alei Krakowskiej 291, u zbiegu dzielnic Ochota i Włochy.

Kompleks ma doskonałe połączenie z centrum miasta oraz z pozostałymi dzielnicami. W ciągu ok. 15 minut jazdy samochodem czy komunikacją miejską można przemieścić się do ścisłego centrum Warszawy. Liczne połączenia zapewnia rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz pobliska stacja PKP, z której kolejką SKM dojedziemy m.in. na lotnisko Chopina w 8 minut, a także na Pragę w 25 minut.

Osiedle Ogrody Ochota to jednak nie tylko lokalizacja blisko centrum, ale także bliskość terenów zielonych. Obok inwestycji znajdują się dwa parki. Jeden zlokalizowany jest dosłownie naprzeciwko osiedla, po drugiej stronie al. Krakowskiej – to park im. Marka Kotańskiego. Niedaleko stąd także do jednego z największych terenów zielonych w Warszawie – Parku Szczęśliwickiego ze stawem, ścieżkami rowerowymi i wyciągiem narciarskim.

Osiedle Ogrody Ochota to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie odpoczynek w mieście.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa, Ochota
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Metraż:
od 31 m2 do 106 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 5
Kondygnacje:
od 0 do 11
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, hala garażowa