Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.

O Nas

 

Drogi Użytkowniku, nie musisz już szukać, dzięki Nam wystarczy zapytać.


OkazjeDeweloperskie.pl to najwygodniejszy sposób na znalezienie właściwej oferty w sieci, bez marnowania czasu na przeglądanie nieaktualnych ogłoszeń oraz kontaktu z pośrednikami.

Myśląc o zakupie nieruchomości określasz swoje preferencje: lokalizacja, cena, powierzchnia itd.

Dzięki nam możesz wysłać zapytanie określające Twoje potrzeby a wyselekcjonowani na ich podstawie deweloperzy zaproponują Ci swoje oferty. Dajemy gwarancję, że oferty, które otrzymasz będą aktualne i dopasowane do Twoich kryteriów, a deweloperzy skontaktują się z Tobą abyś mógł poznać ich szczegóły - bez pośredników i bez opłat.

Dzięki temu skracasz drogę do swojego celu oszczędzając czas i pieniądze.


Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy na co dzień wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży nieruchomości, w dziedzinie rozwiązań internetowych, prawa oraz finansów. Postanowiliśmy wspólnie stworzyć portal związany z tematyką rynku pierwotnego łamiąc dotychczasowe standardy. Chcieliśmy udostępnić zarówno użytkownikom jak i deweloperom funkcjonalne i praktyczne narzędzie do komunikacji i wymiany informacji.


Efektem Naszej pracy są OkazjeDeweloperskie.pl