Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: SALWATOR Sp. Z o.o.

Mój Dom

Kraków Ruczaj, Obozowa


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  10

 • zdrowie

  8

 • komunikacja

  12

 • kultura

  2

 • rozrywka

  5

 • gastronomia

  7O deweloperze

Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o. jest jedną z największych firm deweloperskich działających na rynku małopolskim, jednocześnie jest także najstarszą Spółką Grupy Kapitałowej Salwator, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1998 w Krakowie.

Od początku swego istnienia firma postawiła sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych. Dlatego też od zawsze poszukiwała w swoich przedsięwzięciach nietuzinkowych rozwiązań, a każdą inwestycję cechowała konsekwencja w dążeniu do celu, a także długofalowa wizja i wiara w to, co się robi. Nie bez znaczenia jest także fakt, że firmę tworzy dynamiczny zespół młodych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, i których działania determinuje pasja!

Salwator prowadzi swoją działalność na kilku obszarach inwestycyjnych, sukcesywnie poszerzając wachlarz świadczonych usług. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji są zarówno duże obiekty mieszkalne, jak i kameralne budynki wielorodzinne oraz domy jednorodzinne. Firma zajmuje się także realizacją inwestycji komercyjnych, zarządzaniem nieruchomościami, a także kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości.

Jednakże marka Salwator to nie tylko produkty kojarzone z branżą deweloperską - drugą linią biznesową Grupy Kapitałowej Salwator jest działalność hotelowo-rekreacyjna oraz sportowo - reakreacyjna.

Powyższe związane jest z takimi inwestycjami jak: Wola Sport Paradise - całoroczne centrum tenisowe (oraz będący w trakcie realizacji obiekt sportowy z basenem, gabinetami odnowy biologicznej, centrum fitness itp.),a także Salwator Tower City Spa - obiekt Wellness & Spa znajdujący się w prestiżowym apartamentowcu w centrum krakowskich Bronowic - Salwator Tower.


Opis inwestycji

Mój Dom to inwestycja nowoczesna, skierowana do osób, które pragną niezależności. Wielorodzinny budynek, który wraz z kolejnymi segmentami przypominają kształtem rozgiętą literę "C" łączy w sobie tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesnymi trendami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym. W budynkach o zróżnicowanej wysokości (od sześciu do ośmiu kondygnacji) powstało blisko 200 mieszkań.


Opis lokalizacji

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części miasta - przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj/Borek Fałęcki. Ze względu na intensywny rozwój osiedla jest ono dobrze skomunikowane z resztą miasta poprzez rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej (która została rozbudowana o szybki tramwaj łączący osiedle z centrum miasta) Ponadto inwestycja umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie osiedlowej infrastruktury usługowo-handlowej. W pobliżu znajdują się także przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, doskonałych do spacerów a także wycieczek pieszych i rowerowych: m.in. Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana żywiecka, kompleks skał wapiennych zwany Skałkami Twardowskiego.


Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków, Ruczaj
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Etap 2. - gotowe do odbioru
Etap 3. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 74 m2 do 100 m2
Liczba pomieszczeń:
od 3 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 7
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, hala garażowa