Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Wawel Service

Mochnackiego

Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Mochnackiego


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  3

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  2

 • kultura

  1

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  5O deweloperze

Wawel Service to firma z tradycjami, należąca dziś do czołówki krakowskich deweloperów. W 20-letnim okresie swojej działalności sprzedaliśmy ponad 2500 mieszkań w Krakowie i Warszawie. Budujemy rodzinne, bezpieczne oraz funkcjonalne osiedla. Dbamy o estetykę naszych inwestycji, projektując nie tylko same budynki, ale również przestrzeń wokół nich.

Skuteczny system kontroli kosztów na każdym etapie inwestycji pozwala oferować naszym klientom wysokiej jakości mieszkania w rozsądnej cenie. W ofercie Wawel Service znajdują się również komfortowe lokale o wyższym standardzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.

Opis inwestycji

Kameralny kompleks dwóch nowoczesnych, czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, wposażonych w cichobieżne windy. W każdym z nich zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach.

W ofercie posiadamy zarówno małe lokale o powierzchni około 30 m2, jak i duże, dwupoziomowe mieszkania (około 90 m2) na górnych kondygnacjach. W każdym budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny.

Opis lokalizacji

Inwestycja przy ul. Mochnackiego w Krakowie.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 30 m2 do 90 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 3
Kondygnacje:
od 0 do 4
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, hala garażowa