Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Robyg S.A.

Lawendowe Wzgórza

Gdańsk Jasień, Jabłoniowa


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  2

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  1

 • kultura

  1

 • rozrywka

  1

 • gastronomia

  3O deweloperze

Grupa Deweloperska ROBYG działa w Polsce od 2000 r., budując domy, apartamenty i mieszkania, które cechuje wysoki standard wykończenia i przystępne ceny. Nasze inwestycje są projektowane zawsze z ogromną starannością i wyobraźnią, łacząc w sobie elegancki styl i nowoczesne rozwiązania.

Na każdym etapie realizacji inwestycji pamiętamy o komforcie życia naszych mieszkańców, pełnej infrastrukturze budowanych osiedli oraz trosce o środowisko naturalne. Dzięki takiej filozofii potrafimy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Opis inwestycji


Lawendowe Wzgórza to osiedle zaprojektowane w nowoczesnym stylu spełnia oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Niska zabudowa, wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania. Zachwyca też szeroko rozwinięta infrastruktura osiedla — strefa fitness dla aktywnych oraz strefa barbecue — idealne miejsce do towarzyskich i rodzinnych spotkań. W trosce o wygodę mieszkańców powstał pawilon handlowo-usługowy oraz bankomat.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach i komforcie ich rodziców, na terenie inwestycji zbudowano przedszkole wraz ze żłobkiem. W planach jest również budowa szkoły podstawowej. Na terenie osiedla znajdują się także place zabaw, które przyczynią się do aktywnego rozwoju dzieci.

Lawendowe Wzgórza to jedyne osiedle w Gdańsku z darmowym dostępem do internetu.

 

INWESTYCJA OBJĘTA PROGRAMEM SMART HOUSE!

Dajemy więcej niż inni! Mieszkania inteligentne. Dla innych to jeszcze innowacja, dla nas to już standard!


Opis lokalizacji

Atutem Lawendowych Wzgórz jest doskonałe położenie osiedla — w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień, które gwarantuje mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta (6 km) i Trójmiejskiej Obwodnicy (3 min). Co więcej, planowana budowa linii tramwajowej z przystankiem przy osiedlu oraz budowa ulicy Nowej Bulońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, wpłyną na wygodę mieszkańców oraz na rozwój tej części miasta.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdańsk, Jasień
Standard wykończenia:
stan deweloperski, wykończenie pod klucz
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Etap 2. - gotowe do odbioru
Etap 3. - gotowe do odbioru
Etap 4. - gotowe do odbioru
Etap 5. - gotowe do odbioru
Etap 6. - gotowe do odbioru
Etap 7. - II kwartał 2014
Etap 8. - IV kwartał 2014
Etap 9. - II kwartał 2015
Etap 10. - IV kwartał 2015
Metraż:
od 30 m2 do 90 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 6
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, piwnica, hala garażowa