Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.

Jak to działa?


 
 

Jak szybko i sprawnie korzystać z portalu OkazjeDeweloperskie.pl?

 
OkazjeDeweloperskie.pl to ułatwienie, przyspieszenie i trafianie w Twoje indywidualne potrzeby. Z nami znajdziesz nieruchomość bez poświęcania czasu i pieniędzy na bezowocne szukanie czy przeglądanie i tak nieaktualnych ofert. U nas po prostu złóż zapytanie − całkowicie bezpłatnie!
 
 

 

Nie publikujemy ofert bezpośrednio na stronie - każda z nich wysyłana jest przez deweloperów na Twój Panel Użytkownika, w oparciu o parametry podane przez Ciebie w zapytaniu. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymasz tylko aktualne propozycje. Każda w jednolitym i przejrzystym formacie, co z pewnością ułatwi Ci szybsze porównanie najważniejszych parametrów.


 

Jak to działa OkazjeDeweloperskie.pl

 

 

 

 

Formularz wysyłany jest do każdego z deweloperów, który posiada w sprzedaży nieruchomości spełniające Twoje oczekiwania. Deweloperzy otrzymają Twoje zapytanie i będą mogli na nie odpowiedzieć w ciągu 24 h. Otrzymane oferty, w formie podstawowej lub alternatywnej, znajdziesz w dziale Lista ofert na swoim Panelu Użytkownika. Oferta podstawowa to taka, która w 100% spełnia Twoje wymagania. Oferta alternatywna natomiast nie jest ich odzwierciedleniem, ale wg dewelopera może Cię zainteresować. Twoje dane kontaktowe zostaną przekazane tylko deweloperom, którzy przesłali do Ciebie aktualne oferty, aby mogli się z Tobą skontaktować.

 

 Oferty OkazjeDeweloperskie.pl