Architektura, wnętrza, ogródWnętrze made in Scandinavia
Wnętrze made in Scandinavia

22 kwietnia 2014

Jasność, prostota, przestrzeń − to pierwsze skojarzenia, które przychodzą na myśl, gdy mówimy o stylu skandynawskim. Jak stworzyć kawałek Skandynawii w polskim mieszkaniu? więcej


Najnowsze oferty nieruchomości
Mieszkanie jak fabryka - styl industrialny

Styl industrialny powstał w Nowym Jorku lat 20. ubiegłego wieku, gdzie aranżowano wielkie hale przemysłowe na pomieszczenia mieszkalne. więcej


Home Profit, czyli co można kupić taniej urządzając nową nieruchomość

16 czerwca 2014
Home Profit, czyli co można kupić taniej urządzając nową nieruchomość

Biało-fioletowa plastikowa karta, podobna do kredytowej, może dać wiele możliwości, a także przyjemności. Szczególnie jeśli urządzasz właśnie mieszkanie lub jesteś w trakcie remontu domu. A może po prostu pragniesz zmienić wnętrze poprzez parę fajnych gadżetów? Podpowiadamy jak zrobić to najtaniej!

Karta Home Profit to zakupy ze stałymi rabatami w ponad 700 sklepach na terenie całej Polski. Zrzesza marki związane z dekoracją wnętrz, designem, architekturą czy nieruchomościami i co ważne, aby skorzystać z upustów nie musisz zbierać punktów, kuponów czy paragonów. Wystarczy ją mieć. A i dla miłosników fitnessu czy telewizji cyfrowej coś się znajdzie.

Jak działa Home Profit?

Na stronie internetowej HomeProfit.pl znajdziesz bardzo dużo promocji i rabatów w kilkuset sklepach z całej Polski. Poczynając od deweloperów, przez firmy budowlano-ogrodnicze aż po stricte dekoratorskie marki. Jednak skorzystać z nich możesz dopiero w momencie posiadania specjalnej karty, która jest w dodatku bezterminowa.

Aby otrzymać kartę nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że zamówisz ją ze strony internetowej Home Profit, a po otrzymaniu jej pocztą, na tej samej stronie ją aktywujesz.

Po aktywacji i zalogowaniu się do serwisu, otrzymasz dostęp do wszystkich jego funkcjonalności oraz informacji o ofertach. Możesz zacząć zakupy z kartą − tańsze zakupy. A żeby trafiać na najciekawsze oferty nie musisz wcale śledzić strony przez cały czas. Wystarczy, że sprawdzisz skrzynkę mailową, a znajdziesz tam newsletter z tym, co najbardziej się opłaca.

Z nami jeszcze taniej!

OkazjeDeweloperskie.pl podjęły ścisłą współpracę partnerską z systemem Home Profit. Idea serwisu oraz jego polityka prokonsumencka jest bardzo mocno zbliżona do tego, co chcą osiągnąć Okazje − uproszczenia pewnych procesów. Poza tym, Home Profit, podobnie jak Okazje jest pierwszym tego typu programem na polskim rynku, dedykowanym każdemu, kto pragnie zaaranżować swój kąt po swojemu.

Ponadto, z Okazjami jest jeszcze taniej! Klikając na poniższy link, zostaniesz przekierowany do systemu Home Profit, gdzie można zamówić kartę na jeszcze lepszych warunkach:

 

 

 

 Zamów kartę Home Profit w promocyjnej cenie

 

Czyli będzie jeszcze taniej! Link został wygenerowany wyłącznie dla Użytkowników portalu OkazjeDeweloperskie.pl - karta, która dla innych jest dostępna za 219 zł, dla Ciebie jest za jedyne 99 zł! Czeka więc na Ciebie ekskluzywny program rabatowy do 325 sklepów i firm, dzięki któremu wydatki na adaptację Twojego lokum przestaną Cię przerażać.


Zobacz także: "Centra handlowe wg Cushman & Wakefield"

Najnowsze oferty nieruchomości