Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Wawel Service

Halszki

Kraków Podgórze Duchackie, Halszki


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  2

 • zdrowie

  3

 • komunikacja

  2

 • kultura

  1

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  4O deweloperze

Wawel Service to firma z tradycjami, należąca dziś do czołówki krakowskich deweloperów. W 20-letnim okresie swojej działalności sprzedaliśmy ponad 2500 mieszkań w Krakowie i Warszawie. Budujemy rodzinne, bezpieczne oraz funkcjonalne osiedla. Dbamy o estetykę naszych inwestycji, projektując nie tylko same budynki, ale również przestrzeń wokół nich.

Skuteczny system kontroli kosztów na każdym etapie inwestycji pozwala oferować naszym klientom wysokiej jakości mieszkania w rozsądnej cenie. W ofercie Wawel Service znajdują się również komfortowe lokale o wyższym standardzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.

Opis inwestycji

 Znajdą się tutaj 94 funkcjonalne, jasne mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale w tym pięciokondygnacyjnym budynku posiadać będą balkony, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki do samodzielnej aranżacji.

 

Budynek charakteryzować się będzie ciekawą formą architektoniczną, komfortowo zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesną technologią wykonania. Projektując inwestycję nie zapomniano o posiadaczach samochodów - przewidziano tu podziemny parking wraz z miejscami garażowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. W inwestycji zainstalowana zostanie również cichobieżna winda łącząca garaż oraz wszystkie piętra budynku. Dodatkowo w podziemiach inwestycji zostaną zlokalizowane komórki lokatorskie.

Opis lokalizacji

 Inwestycja Halszki 28 to nowoczesny, energooszczędny wielorodzinny budynek mieszkalny.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 30 m2 do 80 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 5
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, taras, ogródek, hala garażowa