Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Grupa Inwestycyjna Hossa SA

Garnizon Lofty&Apartamenty

Gdańsk Wrzeszcz, Szymanowskiego


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  3

 • zdrowie

  5

 • komunikacja

  7

 • kultura

  4

 • rozrywka

  6

 • gastronomia

  8O deweloperze

Grupa Inwestycyjna Hossa jest firmą deweloperską, działającą od ponad 20 lat w branży nieruchomości. Realizacja ponad 4000 mieszkań w kilkudziesięciu osiedlach mieszkaniowych, wybudowanie blisko 530 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i mieszkaniowej, oraz przede wszystkim – tysiące zadowolonych Klientów, zadecydowały o uznaniu naszej marki za dewelopera numer 1 w Trójmieście.

Działamy na wielu płaszczyznach związanych z rynkiem nieruchomości, zapewniając pełną obsługę procesu deweloperskiego. Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Liczne nagrody i certyfikaty to dowody na słuszność obranego przez nas kierunku. Doświadczenie zespołu, znajomość rynku, know-how firmy czynią Grupę Inwestycyjną Hossa kompetentnym i solidnym partnerem w dziedzinie programowania, realizacji i eksploatacji nieruchomości.

Opis inwestycji

Unikatowa inwestycja położona w samym sercu trójmiejskiej metropolii, gdzie w ścisłym historycznym centrum miasta harmonijnie współgrają funkcje mieszkaniowa, biurowa, usługowa i rozrywkowa. Tu przeszłość łączy się z przyszłością, a historia z nowoczesnością. Przestrzeń Garnizonu sąsiadując z odrestaurowanymi obiektami zabytkowymi i chronionym prawem starodrzewem parkowym kontynuuje niepowtarzalny klimat zamieszkiwania górnego Wrzeszcza i Oliwy.

Apartamentowa zabudowa Garnizonu, izolowana od zgiełku miasta pasami zabudowy biurowej, z ograniczonym ruchem samochodowym i parkingami zorganizowanymi w podziemnych kondygnacjach oraz sąsiedztwo kameralnej dzielnicy Strzyża dają poczucie zamieszkiwania w enklawie spokoju, bezpieczeństwa i wygody w prawdziwym centrum miasta.

Nowoczesna i odważna architektura, reprezentacyjne zagospodarowanie terenu wokół budynków z oryginalnymi elementami małej architektury i starannie prowadzoną zielenią, cichobieżne windy, szlachetne materiały wykończeniowe elewacji i części wspólnych budynków oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa to cechy Garnizonu wpisujące się w standardy stawiane inwestycjom apartamentowym.

Opis lokalizacji

Doskonała lokalizacja w sercu trójmiejskiej metropolii w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, cichej willowej dzielnicy Strzyża i bezpośredniej bliskości zabytkowej Oliwy i handlowego Wrzeszcza.

Odległości:

– Stare Miasto Gdańsk 5 min
– Sopot 10 min
– Gdynia 15 min
– TPK 2 min
– Oliwa 3 min
– Lotnisko Rębiechowo 10 min
– Obwodnica Trójmiasta 8 min
– Zatoka Gdańska 8 min

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - III kwartał 2015
Etap 2. - II kwartał 2016
Metraż:
od 27 m2 do 257 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 4
Winda:
nie
Pozostałe opcje:
balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, piwnica, hala garażowa