Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: SALWATOR Sp. Z o.o.

Enklawa na Ruczaju

Kraków Ruczaj, Obozowa


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  10

 • zdrowie

  8

 • komunikacja

  12

 • kultura

  2

 • rozrywka

  5

 • gastronomia

  8O deweloperze

Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o. jest jedną z największych firm deweloperskich działających na rynku małopolskim, jednocześnie jest także najstarszą Spółką Grupy Kapitałowej Salwator, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1998 w Krakowie.

Od początku swego istnienia firma postawiła sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych. Dlatego też od zawsze poszukiwała w swoich przedsięwzięciach nietuzinkowych rozwiązań, a każdą inwestycję cechowała konsekwencja w dążeniu do celu, a także długofalowa wizja i wiara w to, co się robi. Nie bez znaczenia jest także fakt, że firmę tworzy dynamiczny zespół młodych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, i których działania determinuje pasja!

Salwator prowadzi swoją działalność na kilku obszarach inwestycyjnych, sukcesywnie poszerzając wachlarz świadczonych usług. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji są zarówno duże obiekty mieszkalne, jak i kameralne budynki wielorodzinne oraz domy jednorodzinne. Firma zajmuje się także realizacją inwestycji komercyjnych, zarządzaniem nieruchomościami, a także kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości.

Jednakże marka Salwator to nie tylko produkty kojarzone z branżą deweloperską - drugą linią biznesową Grupy Kapitałowej Salwator jest działalność hotelowo-rekreacyjna oraz sportowo - reakreacyjna.

Powyższe związane jest z takimi inwestycjami jak: Wola Sport Paradise - całoroczne centrum tenisowe (oraz będący w trakcie realizacji obiekt sportowy z basenem, gabinetami odnowy biologicznej, centrum fitness itp.),a także Salwator Tower City Spa - obiekt Wellness & Spa znajdujący się w prestiżowym apartamentowcu w centrum krakowskich Bronowic - Salwator Tower.


Opis inwestycji

Inwestycja finansowana przez PEKAO S.A. oraz realizowana w całości według założeń nowej ustawy deweloperskiej: zablokowany otwarty rachunek bankowy prowadzony dla przedmiotowej inwestycji, prospekt informacyjny, umowa deweloperska w formie aktu notarialnego.

"Enklawa Na Ruczaju" to wyjątkowa, nowoczesna inwestycja przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj, składająca się kameralnego, trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego otoczonego lasem oraz terenami zielonymi. W budynku powstanie tylko 15 mieszkań o powierzchni od 40 m2 do 69 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza jest dodatkowym atutem tej inwestycji, dzięki czemu nawet najwybredniejszy Klient znajdzie dla siebie wymarzone lokum. Pod budynkiem zaplanowano jednopoziomowy parking podziemny.


Opis lokalizacji

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części miasta - przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj. Ze względu na intensywny rozwój osiedla jest ono dobrze skomunikowane z resztą miasta poprzez rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej (która została rozbudowana o szybki tramwaj łączący osiedle z centrum miasta) Ponadto inwestycja umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie osiedlowej infrastruktury usługowo-handlowej. W pobliżu znajdują się także przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, doskonałych do spacerów a także wycieczek pieszych i rowerowych: m.in. Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana żywiecka, kompleks skał wapiennych zwany Skałkami Twardowskiego.


Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków, Ruczaj
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 40 m2 do 69 m2
Liczba pomieszczeń:
od 2 do 3
Kondygnacje:
od 0 do 2
Winda:
nie
Pozostałe opcje:
balkon, taras, hala garażowa