Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: AWZ-AWZ-ET Sp. z o.o. Sp. k.

Darłowska 8

Bydgoszcz Bartodzieje, Darłowska


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  3

 • zdrowie

  3

 • komunikacja

  31

 • kultura

  3

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  5O deweloperze

Od początku naszej działalności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stawiamy na wysoki standard wykonywanych inwestycji. Nie idziemy na kompromisy w kwestiach jakości. Na każdym etapie realizacji inwestycji dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy spełniły oczekiwania naszych klientów.

Szczególną uwagę przykładamy do wyboru wykorzystywanych materiałów. Wszystkie nasze budynki wznoszone są z  materiałów ekologicznych o najlepszych parametrach, gwarantujących zdrowe środowisko życia, i przy użyciu nowoczesnych technologii.Jako pierwsi w Bydgoszczy zaczęliśmy budować z Silki – ekologicznej cegły wapienno-piaskowej, którą wykorzystujemy do dzisiaj. Stosujemy rozwiązania techniczne wpływające na obniżenie kosztów eksploatacji.

Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz całkowite zagospodarowanie terenu gwarantują mieszkańcom naszych osiedli pełen komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Wierzymy, że troska o dobro klienta i jego jakość życia są w centrum każdej zaplanowanej i zaprojektowanej inwestycji.

Przyjmujemy realne harmonogramy realizacji naszych inwestycji, dzięki czemu mieszkania są zawsze terminowo przekazywane przyszłym mieszkańcom.

Opis inwestycji

Darłowska 8 to adres, który łączy w sobie to, o czym marzy dziś każdy – niewielki budynek mieszkalny w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dostępem do pełnej infrastruktury osiedlowej z licznymi sklepami, obiektami sportowo-rekreacyjnymi, placówkami oświatowymi i medycznymi, a także doskonale skomunikowany z centrum miasta. Sąsiedztwo niskiej willowej zabudowy pozwala mieszkańcom wyższych pięter cieszyć się pięknym widokiem na Bydgoszcz, a przestronna działka zagospodarowana z zachowaniem wysokiego drzewostanu sprzyja poczuciu odprężenia, mimo tętniącego wokół życiem osiedla Bartodzieje.

Przy realizacji inwestycji zwracano szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania oraz elementy poprawiające komfort życia mieszkańców. Budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy z poziomu garażu, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Całość terenu jest zagospodarowana, ogrodzona, oświetlona i monitorowana. Wszystkie rozkłady mieszkań zostały dokładnie przeanalizowane pod kątem funkcjonalności i optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Przy realizacji użyto wysokiej klasy materiałów i nowoczesnych technologii.

Inwestycja zrealizowana, oddana do użytkowania pod koniec 2013 roku.


Opis lokalizacji

Darłowska 8 to adres, który łączy w sobie to, o czym marzy dziś każdy – niewielki budynek mieszkalny w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dostępem do pełnej infrastruktury osiedlowej z licznymi sklepami, obiektami sportowo-rekreacyjnymi, placówkami oświatowymi i medycznymi, a także doskonale skomunikowany z centrum miasta.

Lokalizacja inwestycji i jej kameralny charakter decydują o tym, że jest to obecnie jedna z najciekawszych propozycji na bydgoskim rynku mieszkaniowym. Sąsiedztwo niskiej willowej zabudowy pozwala mieszkańcom wyższych pięter cieszyć się pięknym widokiem na Bydgoszcz, a przestronna działka zagospodarowana z zachowaniem wysokiego drzewostanu sprzyja poczuciu odprężenia, mimo tętniącego wokół życiem osiedla Bartodzieje.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Bartodzieje
Standard wykończenia:
stan deweloperski, wykończenie pod klucz
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 45 m2 do 57 m2
Liczba pomieszczeń:
od 2 do 2
Kondygnacje:
od 0 do 3
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, piwnica, hala garażowa