Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: domy | deweloper: SŁAWBUD

Bukowy Park

Łomianki, ul. Kościelna Droga


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  3

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  1

 • kultura

  1

 • rozrywka

  2

 • gastronomia

  3O deweloperze

SŁAWBUD działa na rynku budowlanym od 1994 roku. Specjalizacją firmy jest budowa osiedli jak również kameralnych zespołów budynków jednorodzinnych. Większość z nich powstała w Łomiankach koło Warszawy. Rzetelność, terminowość i wysoki standard pracy zapewniły firmie SŁAWBUD doskonałą opinię i ugruntowaną pozycję.

Od 2010 roku firma SŁAWBUD przekształciła formę działalności na Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Budujemy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, proponując klientom budynki funkcjonalne, nowoczesne w formie i niedrogie w eksploatacji. Spółka SŁAWBUD posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników i profesjonalny sprzęt. Stawiamy nowoczesne, energooszczędne i zdrowe domy o niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną i niskich kosztach eksploatacji.

Rozwój firmy, zdobyte doświadczenie, a przede wszystkim potrzeby klientów przyczyniły się do podjęcia decyzji poszerzenia oferty o kompleksowe usługi związane z wykończeniem i aranżacją wnętrz. SŁAWBUD proponuje Państwu pomoc przy określeniu charakteru i kolorystyki wnętrza, wyborze najlepszych materiałów oraz najwłaściwszych metod wykonania.

Realizacja Państwa marzeń jest dla nas najważniejsza!

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą.


Opis inwestycji

Budynek charakteryzuje się nowatorską formą elewacji, wnętrz jak i układu funkcjonalnego. Przejrzyste rozmieszczenie funkcji i czytelny podział na strefę dzienną i nocną, powoduje przyjazny odbiór całego wnętrza. Jasne, przestronne, a przede wszystkim wygodne wnętrza pozwolą Państwu odnaleźć całą gamę atutów nowoczesnego budownictwa. Cechy wyróżniające ten dom to dobrze doświetlony salon z kominkiem z wyjściem taras. Uwzględniono również garaż na 2 samochody osobowe.

Konstrukcja budynku i trzyszybowe okna gwarantują maksymalne ograniczenie utraty ciepła przy jednoczesnym pozyskaniu dużej ilości energii pochodzącej z promieniowania słonecznego. Okna chronią przed hałasem i wpływami atmosferycznymi. Wysoko energooszczędne okna Schuco stanowią idealną odpowiedź na rosnące koszty energii i zwiększone wymagania w zakresie ochrony środowiska.

Dom znajduje się na terenie zamkniętego osiedla.

Budynek sprzedawany z wnętrzem wykończonym do stanu deweloperskiego w zakresie instalacji wewnętrznych tynków i posadzek. Wjazd, wejście do budynku i miejsca parkingowe wyłożone kostka betonową.

Opis lokalizacji

Osiedle będzie położone 500 metrów od centrum Łomianek, na ulicy Kościela Droga w pobliżu ulicy Wiślanej w malowniczej okolicy. W budynkach wykorzystane zostaną rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Domy
Lokalizacja:
Mazowieckie, Łomianki
Rodzaj zabudowy:
wolnostojąca
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Metraż:
od 140 m2 do 140 m2
Metraż działki:
od 140 m2 do 140 m2
Liczba pokoi:
od 4 do 4
Pozostałe opcje:
taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, garaż