Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: APM Development Sp. z o.o.

Bartycka Residence II

Warszawa Mokotów, Bluszczańska


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  3

 • zdrowie

  2

 • komunikacja

  2

 • kultura

  2

 • rozrywka

  3

 • gastronomia

  5O deweloperze

APM Development to grupa deweloperska składająca się ze spółek celowych  powoływanych do realizacji inwestycji mieszkaniowych. Zarząd APM tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Od 2003 roku realizujemy osiedla mieszkaniowe na terenie Warszawy. Oferujemy mieszkania i domy między innymi w dzielnicach: Mokotów, Ursynów i Bemowo. W swoim dorobku mamy ponad 1000 mieszkań wybudowanych w różnych inwestycjach, między innymi: Osiedle Samarytanki na Targówku, Osiedle Nowa Wola na Woli oraz Słoneczne Tarasy na Bemowie.

APM Development w obecnej formie funkcjonuje od 2005 roku. Taka struktura organizacyjna pozwala spółkom celowym zapewniać profesjonalną obsługę i kontrolę nad realizowanymi projektami oraz podnosi bezpieczeństwo finansowe inwestycji.

Od 2006 roku APM Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich i w relacjach Klient – Deweloper stosuje Kodeks Dobrych Praktyk.

Opis inwestycji

W zespole zaprojektowano łącznie 95 mieszkań zróżnicowanych pod względem powierzchni (od 35 do 132 m kw.) i liczby pokoi. W osiedlu znajdą się często poszukiwane mieszkania jednopokojowe o metrażu ok. 35 m kw., dwupokojowe o metrażu w przedziale 42-53 m kw., a także mieszkania trzypokojowe o metrażu w przedziale 53-59 m kw. oraz mieszkania czteropokojowe o metrażu od 82 do 91 m kw. Na ostatnich piętrach znajdą się również przestronne mieszkania pięciopokojowe o powierzchni 132 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki na stropie garaży. W każdym z mieszkań zaprojektowano pokój dzienny, sypialnie, kuchnię oraz łazienkę.

Większość mieszkań trzy- i czteropokojowych będzie eksponowana na dwie strony świata. Wysokość lokali na kondygnacjach od parteru do drugiego piętra to 3,1 m. Na ostatnim piętrze znajdą się mieszkania o wysokości 3,3 m

Opis lokalizacji

Bartycka Residence II to kolejny projekt mieszkaniowy, jaki realizujemy na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się wśród naszych Klientów ogromnym powodzeniem, ponieważ łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone, ciche i gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody sąsiedztwo, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - I kwartał 2014
Etap 2. - III kwartał 2015
Metraż:
od 35 m2 do 132 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 5
Kondygnacje:
od 0 do 3
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, ogródek, hala garażowa