Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Towarzystwo Budowlane PROBUD S.A.

Arte Praga

Warszawa Praga Północna, Markowska


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  4

 • zdrowie

  4

 • komunikacja

  7

 • kultura

  4

 • rozrywka

  6

 • gastronomia

  11O deweloperze

Towarzystwo Budowlane PROBUD S.A. jest kontynuatorem firmy prowadzącej działalność gospodarczą od 1983 roku w branży budowlano-montażowej pod nazwą Zakład Remontowo-Budowlany „FIRMA” a następnie Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlanych „PROBUD”. Wykonywaliśmy prace dla instytucji publicznych, prywatnych i zagranicznych. Prowadziliśmy roboty ogólnobudowlane dla wojska oraz na Zamku Królewskim i Arkadach Kubickiego (na zlecenie firmy Stabilator). Dla oświaty budowaliśmy szkoły, uczestniczyliśmy w budowie warszawskiej siedziby Procter & Gamble, dla Spółdzielni Mieszkaniowych wykonywaliśmy budynki wielorodzinne na warszawskim Ursynowie i Gocławiu a dla byłego PGM Praga Północ wyremontowaliśmy ponad 50 budynków wielorodzinnych.

Opis inwestycji

Arte Praga to ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalny usytuowany przy ulicy Markowskiej na warszawskiej Pradze-Północ dzielnicy, która coraz bardziej zyskuje na swojej atrakcyjności. Utrzymany w zdecydowanej kolorystyce doskonale komponuje się z otoczeniem podkreślając jednocześnie klimat dzielnicy, zaś elegancka bryła budynku zapewnia mu ponadczasowy wygląd. Zaprojektowane lokale to jedno dwu i trzypokojowe mieszkania o niedużych metrażach od 27 do 53 m2.


Opis lokalizacji

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana pod względem komunikacyjnym, szereg linii autobusowych i tramwajowych, a w przyszłości metro pozwoli w krótkim czasie dostać się zarówno do ścisłego centrum Warszawy, jak i do innych dzielnic. W pobliżu znajduje się także szkoła, przedszkole, liczne kluby i teatry. Niewątpliwym atutem jest też bliskość dworców PKP: Warszawa-Wschodnia i Warszawa Wileńska oraz dworca PKS.


Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa, Praga Północna
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 27 m2 do 53 m2
Liczba pomieszczeń:
od 1 do 3
Kondygnacje:
od 0 do 7
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, piwnica, hala garażowa