Zgadzam się
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą: Politykę prywatności.
typ inwestycji: mieszkania | deweloper: Wawel Service

Apartamenty Sowiniec

Kraków Zwierzyniec, Wiosenna


Inicjuję mapę ...


praktyczne miejsca w pobliżu:

 • Edukacja

  2

 • zdrowie

  3

 • komunikacja

  3

 • kultura

  2

 • rozrywka

  5

 • gastronomia

  7O deweloperze

Wawel Service to firma z tradycjami, należąca dziś do czołówki krakowskich deweloperów. W 20-letnim okresie swojej działalności sprzedaliśmy ponad 2500 mieszkań w Krakowie i Warszawie. Budujemy rodzinne, bezpieczne oraz funkcjonalne osiedla. Dbamy o estetykę naszych inwestycji, projektując nie tylko same budynki, ale również przestrzeń wokół nich.

Skuteczny system kontroli kosztów na każdym etapie inwestycji pozwala oferować naszym klientom wysokiej jakości mieszkania w rozsądnej cenie. W ofercie Wawel Service znajdują się również komfortowe lokale o wyższym standardzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.

Opis inwestycji

 Inwestycja jest architektonicznie wpasowana w charakter dzielnicy i rozplanowana w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom jak najwięcej bezpieczeństwa i prywatności. Zadbano o sprawną i bezkolizyjną komunikację wewnątrz osiedla (osobne wejścia) oraz o dobry dojazd. Teren Apartamentów Sowiniec jest ogrodzony i monitorowany.

W podziemiu znajdą się miejsca parkingowe i garaże, przewidziano również miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Projekt wspólnych terenów zielonych powierzono architektowi krajobrazu, a ich pielęgnację – ogrodnikowi.

Opis lokalizacji

 Wola Justowska jest marką samą w sobie – od zawsze kojarzy się z luksusem, prestiżem, wyjątkowością. Otoczona Lasem Wolskim, z jego najwyższym wzgórzem Sowiniec, doskonale skomunikowana z krakowskim Rynkiem i ważnymi punktami – lotniskiem w Balicach, obwodnicą, biznesowym centrum – jest wymarzonym miejscem dla osób potrzebujących ciszy natury i bliskości miasta.

Swoją nazwę i charakter najbardziej reprezentacyjnej dzielnicy zawdzięcza Justowi Decjuszowi, sekretarzowi króla Zygmunta Starego, który w XVI w. zbudował tu okazały pałacyk, wzorowany na Zamku Królewskim na Wawelu. Dziś ta zabytkowa budowla znajduje się w samym sercu Woli Justowskiej, przy ul. Kasztanowej i jest instytucją kultury o międzynarodowym znaczeniu.

Sprawdź ofertę

Parametry

Typ inwestycji:
Mieszkania
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
Standard wykończenia:
stan deweloperski
Czas odbioru:
Etap 1. - gotowe do odbioru
Metraż:
od 45 m2 do 185 m2
Liczba pomieszczeń:
od 2 do 4
Kondygnacje:
od 0 do 2
Winda:
tak
Pozostałe opcje:
balkon, taras, ogródek, hala garażowa